ESR18EZPF8203
MFR.Part #
ESR18EZPF8203
JLCPCB Part #
C4280994
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS