ESR18EZPF6981
MFR.Part #
ESR18EZPF6981
JLCPCB Part #
C4357334
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS