ESR18EZPF6800
MFR.Part #
ESR18EZPF6800
JLCPCB Part #
C510114
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS