ESR18EZPF6202
MFR.Part #
ESR18EZPF6202
JLCPCB Part #
C4360038
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS