ESR18EZPF4303
MFR.Part #
ESR18EZPF4303
JLCPCB Part #
C4149942
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS