ESR18EZPF4222
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR18EZPF4222
JLCPCB Part #
C3994644
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS