ESR18EZPF3830
MFR.Part #
ESR18EZPF3830
JLCPCB Part #
C4250874
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS