ESR18EZPF3600
MFR.Part #
ESR18EZPF3600
JLCPCB Part #
C4168264
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS