ESR18EZPF3571
MFR.Part #
ESR18EZPF3571
JLCPCB Part #
C4101985
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS