ESR18EZPF3301
MFR.Part #
ESR18EZPF3301
JLCPCB Part #
C4307182
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS