ESR18EZPF2942
MFR.Part #
ESR18EZPF2942
JLCPCB Part #
C4168133
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS