ESR18EZPF2673
MFR.Part #
ESR18EZPF2673
JLCPCB Part #
C4346386
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS