ESR18EZPF2551
MFR.Part #
ESR18EZPF2551
JLCPCB Part #
C4238842
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS