ESR18EZPF2200
MFR.Part #
ESR18EZPF2200
JLCPCB Part #
C2105415
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS