ESR18EZPF1R50
MFR.Part #
ESR18EZPF1R50
JLCPCB Part #
C4123747
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS