ESR18EZPF1820
MFR.Part #
ESR18EZPF1820
JLCPCB Part #
C2104342
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS