ESR18EZPF1802
MFR.Part #
ESR18EZPF1802
JLCPCB Part #
C2104797
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS