ESR18EZPF1622
MFR.Part #
ESR18EZPF1622
JLCPCB Part #
C1845087
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS