ESR18EZPF1474
MFR.Part #
ESR18EZPF1474
JLCPCB Part #
C4250262
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS