ESR18EZPF1304
MFR.Part #
ESR18EZPF1304
JLCPCB Part #
C4279054
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS