ESR18EZPF1241
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR18EZPF1241
JLCPCB Part #
C4314229
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS