ESR18EZPF1020
MFR.Part #
ESR18EZPF1020
JLCPCB Part #
C4290782
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS