ESR10EZPJ914
MFR.Part #
ESR10EZPJ914
JLCPCB Part #
C2100969
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS