ESR10EZPJ911
MFR.Part #
ESR10EZPJ911
JLCPCB Part #
C2091972
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS