ESR10EZPJ750
MFR.Part #
ESR10EZPJ750
JLCPCB Part #
C2092130
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS