ESR10EZPJ682
MFR.Part #
ESR10EZPJ682
JLCPCB Part #
C4166618
Description
-55℃~+155℃ 400mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS