ESR10EZPJ512
MFR.Part #
ESR10EZPJ512
JLCPCB Part #
C2085709
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS