ESR10EZPJ471
MFR.Part #
ESR10EZPJ471
JLCPCB Part #
C2073861
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS