ESR10EZPJ391
MFR.Part #
ESR10EZPJ391
JLCPCB Part #
C2092092
Description
-55℃~+155℃ 150V 390Ω 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS