ESR10EZPJ335
MFR.Part #
ESR10EZPJ335
JLCPCB Part #
C2091981
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.3MΩ 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS