ESR10EZPJ332
MFR.Part #
ESR10EZPJ332
JLCPCB Part #
C4104814
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS