ESR10EZPJ271
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR10EZPJ271
JLCPCB Part #
C3014165
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS