ESR10EZPJ220
MFR.Part #
ESR10EZPJ220
JLCPCB Part #
C3014177
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS