ESR10EZPJ1R6
MFR.Part #
ESR10EZPJ1R6
JLCPCB Part #
C2100414
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS