ESR10EZPJ1R2
MFR.Part #
ESR10EZPJ1R2
JLCPCB Part #
C2091841
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS