ESR10EZPJ162
MFR.Part #
ESR10EZPJ162
JLCPCB Part #
C2091891
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 150V 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS