ESR10EZPJ161
MFR.Part #
ESR10EZPJ161
JLCPCB Part #
C4352462
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS