ESR10EZPJ154
MFR.Part #
ESR10EZPJ154
JLCPCB Part #
C2092444
Description
-55℃~+155℃ 150V 150kΩ 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS