ESR10EZPJ120
MFR.Part #
ESR10EZPJ120
JLCPCB Part #
C253342
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS