ESR10EZPJ113
MFR.Part #
ESR10EZPJ113
JLCPCB Part #
C4111730
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS