ESR10EZPJ103
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR10EZPJ103
JLCPCB Part #
C2837785
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 150V 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS