ESR10EZPJ102
MFR.Part #
ESR10EZPJ102
JLCPCB Part #
C307922
Description
-55℃~+155℃ 150V 1kΩ 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS