ESR10EZPF8662
MFR.Part #
ESR10EZPF8662
JLCPCB Part #
C4163374
Description
-55℃~+155℃ 400mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS