ESR10EZPF7320
MFR.Part #
ESR10EZPF7320
JLCPCB Part #
C4234248
Description
-55℃~+155℃ 400mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS