ESR10EZPF7153
MFR.Part #
ESR10EZPF7153
JLCPCB Part #
C2107313
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS