ESR10EZPF5763
MFR.Part #
ESR10EZPF5763
JLCPCB Part #
C2107484
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS