ESR10EZPF5362
MFR.Part #
ESR10EZPF5362
JLCPCB Part #
C3920604
Description
-55℃~+155℃ 400mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS