ESR10EZPF4R75
MFR.Part #
ESR10EZPF4R75
JLCPCB Part #
C4297779
Description
-55℃~+155℃ 4.75Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS