ESR10EZPF4871
MFR.Part #
ESR10EZPF4871
JLCPCB Part #
C4133154
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS