ESR10EZPF4701
MFR.Part #
ESR10EZPF4701
JLCPCB Part #
C2846662
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS